Warsztat
Circular Design Thinking

19.10.2018 Warszawa
Business Link Astoria, ul. Przeskok 2

29.10.2018 Poznań
Business Link Maraton, ul. Królowej Jadwigi 43


9:00–12:00 lub 13.00-16.00
CIRCULAR INNOVATIONS
Wyobraź sobie, że Twoja firma może jednocześnie generować zysk, obniżać koszty materiałów produkcyjnych i przyciągać nowych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami.
Zapraszamy wszystkich pracujących w obszarach: CSR, innowacji, zarządzania produktem lub usługą na warsztat o zastosowaniu narzędzi Design Thinking w implementacji rozwiązań z obszaru Circular Economy.
Program warsztatu
Spędź z nami poranek, a po lunchu zacznij myśleć o tym jak odmienić przyszłość Twojej firmy.
9.00-9.30 Czym jest Circular Economy?
Czym jest Circular Economy? Jakie strategie i technologie wykorzystuje? W tej części wejdziemy w nowy sposób myślenia oraz poznamy innowatorów, którzy z sukcesem wykorzystują myślenie cyrkularne w różnych gałęziach biznesu.
9.30-10.00 Design Thinking X Circular Economy
Jak Design Thinking pomaga odkrywać i budować innowacje w duchu Circular Economy? W tej części warsztatu wejdziemy w sposób projektowania rozwiązań, który stawia potrzeby człowieka w centrum zainteresowania. Pamiętajmy, że o sukcesie implementacji każdego rozwiązania - również cyrkularnego - decyduje to, czy rozwiązanie odpowiada na realną potrzebę użytkownika

10.00-11.30 Warsztat Circular Design
Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Podczas warsztatu spojrzymy na przedmioty codziennego użytku z zupełnie nowej perspektywy. Wykorzystując design thinking, nowe strategie i technologie wspólnie przeprojektujemy je w duchu obiegu zamkniętego.

11.30-12.00 Podsumowanie
Czas na końcowe wnioski i podsumowania oraz odpowiedź na pytanie - jak zaimplementować strategie Circular Economy w Twojej organizacji?
Poznaj prowadzących
Zespół Direct People Innovation to połączenie doświadczenia i wizjonerskiego podejścia. Projektujemy innowacyjne rozwiązania dla lepszego świata.
Piotr Nejman
CEO Direct People Innovation Poland
Współzałożyciel Direct People Innovation, agencji pomagającej firmom w odkrywaniu, budowaniu i skalowaniu innowacji - w tym nowych produktów, usług i modeli biznesowych. Doświadczony przedsiębiorca i konsultant z doświadczeniem, zarówno korporacyjnym jak i biznesowym. Zapalony innowator od zawsze zafascynowany technologiami i tym jak zmieniają nasze życie oraz doświadczenia.
Marek Rakowski
Senior Innovation Consultant
10 doświadczenia jako product owner, analityk biznesowy i menedżer projektu. Specjalista w dziedzinie cyfrowej transformacji I ekspert start-up scouting. Współtwórca rozwiązań IT dla największego programu lojalnościowego B2C w Polsce.

Zuzanna Mazurek
Innovation Designer
Specjalistka w dziedzinie Human Centered Design i Design Thinking. Absolwentka Uniwersytetu w Amsterdamie na kierunku: Business Administration: Entrepreneurship and Innovation. Moderatorka warsztatów innowacji. Entuzjastka ruchu Zero Waste i zrównoważonego stylu życia.


Partnerzy
Weź udział!
Warsztat jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób.

Potwierdzenia udziału w warsztacie w Warszawie zostały rozesłane, natomiast uczestnicy warsztatu w Poznaniu zostaną poinformowani o przyjęciu na warsztat do 23 października 2018.

Lokalizacja warsztatu
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Direct People Innovation Sp. z o.o. informacji dotyczących kolejnych wydarzeń oraz oferty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct People Innovation Sp. z o.o. podanych danych osobowych na potrzeby poprawnego zorganizowania i przeprowadzenia wydarzenia.
Zwrot w kierunku nowych modeli użytkowania surowców jest właściwie nieunikniony. Im szybciej zrozumieją to firmy i przedsiębiorstwa, tym większą mają szansę aby wykorzystać ten sposób myślenia do zbudowania przełomowych innowacji. Potencjał circular economy jest ogromny, dlatego w Direct People Innovation pokazujemy firmom jak zrobić pierwszy
krok i ograniczenia przekuć w nowe możliwości.
Piotr Nejman
Direct People Innovation CEO
Direct People Innovation
Wierzymy, że każdy może być kreatywny, potrzebuje tylko narzędzi - my te narzędzia dajemy i uczymy, jak się nimi posługiwać.
Nowatorskie organizacje lepiej radzą sobie w biznesie, dlatego w Direct People tworzymy innowacyjne rozwiązania i pomagamy klientom realizować swoją wizję.
Do projektowania produktów, usług i modeli biznesowych podchodzimy w sposób metodyczny i zorganizowany - innowacje nie są dziełem szczęścia i przypadku, lecz powstają dzięki unikalnemu rzemiosłu i ciężkiej pracy.
Direct People Innovation
Warszawa:
Warszawa
Direct People Innovation HQ
ul. Przeskok 2
00-032 Warszawa

poland@directpeople.cz
Poznań:
Poznań
Business Link Maraton
ul. Królowej Jadwigi 43

poland@directpeople.cz
Made on
Tilda